243. Zimní krajina

Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 22 cm, rámování: 48 x 72 cm

Konec dražby: 06.11.2018 22:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč