244. Letní krajina

Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 41 cm, výška: 23 cm, rámování: 44 x 61 cm

Konec dražby: 06.11.2018 22:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč