46. Zima na Vysočině
Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 61 cm
Konec dražby: 11.04.2018 18:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč