46. Zima na Vysočině

Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 61 cm

Konec dražby: 11.04.2018 18:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč