48. Rybník na Vysočině

Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 16 cm, rámování: 31 x 54 cm

Konec dražby: 11.04.2018 18:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč