82. Vesnička
Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1941
Šířka: 71,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: pošk. 57,5 x 79,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč