196. V Jílské uličce
Autor: Pavel Svoboda
(1953 Dačice (Jindřichův Hradec))
signováno a datováno vpravo dole pod rámem, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1997
Šířka: 45 cm, výška: 65 cm, rámování: 68 x 47 cm
Konec dražby: 17.04.2023 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč