165. Dutina stromu

Autor: Helena Vendová
(1963 Plzeň)

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 5/40. Paspartováno, volně
Technika: linoryt, datace: 2014
Šířka: 32 cm, výška: 22 cm, rámování: 42 x 30 cm

Konec dražby: 08.02.2022 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč