165. Dutina stromu
Autor: Helena Vendová
(1963 Plzeň)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 5/40. Paspartováno, volně
Technika: linoryt, datace: 2014
Šířka: 32 cm, výška: 22 cm, rámování: 42 x 30 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč