Veterán

Autor: Alois Janák
(1924 Krásné Březno - ?)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 69/200, rámováno, nezaskleno
Technika: litografie
Šířka: 41 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 53 x 73 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč