Velryba

Autor: Alois Janák
(1924 Krásné Březno - ?)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 43/200 vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1986
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 58 x 71 cm

Konec dražby: 08.02.2022 20:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč