125. Vysočina

Autor: František Jašek
(1927 - 2004)

signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 63 x 83 cm

Konec dražby: 05.12.2017 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč