na Vysočině

Autor: František Jašek
(1927 - 2004)

signováno vpravop dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 71 cm, výška: 34 cm, rámování: 42 x 79 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč