Žena s vějířem

Autor: Dietmar Spiller

signováno a datováno vpravo dole. Vlevo dole číslování 149/150, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1995
Šířka: 32 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 45 cm

Konec dražby: 08.02.2022 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč