106. Autoportrét Marie Cosway z roku 1787
Autor: Maria Cosway
(1760 Florencie - 1838 Lodi, Itálie)
paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: mezzotinta, materiál: vyryl rytec V. Green 1787, datace: 1787
Šířka: 35 cm, výška: 49 cm, rámování: 71,5 x 53,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 19:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč