Golfista a oponent

Autor: Frank Reynolds
(1876 - 1953)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tuš, materiál: akvarelem kolorovaná tuš
Šířka: 14 cm, výška: 19 cm, rámování: 35 x 27 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 07.03.2022 20:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč