144. Golfista a oponent
Autor: Frank Reynolds
(1876 - 1953)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tuš, materiál: akvarelem kolorovaná tuš
Šířka: 14 cm, výška: 19 cm, rámování: 35 x 27 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 07.03.2022 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč