Golfové hřiště ve Felistowe

Autor: Frank Reynolds
(1876 - 1953)

paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tuš, materiál: akvarelem kolorovaná tuš
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 47
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 08.02.2022 20:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč