187. Barevná kompozice
Autor: Josua Reichert
(1937 Stuttgart - 2020 Stephanskirchen)
signováno a datováno na reversu, rámováno
Technika: akryl, datace: 2009
Šířka: 24 cm, výška: 30 cm, rámování: 33 x 27 cm
Konec dražby: 06.04.2022 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč