189. Dva a pes
Autor: Josua Reichert
(1937 Stuttgart - 2020 Stephanskirchen)
datováno a signováno na reversu, rámováno
Technika: akryl, datace: 2008
Šířka: 25 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 34 x 29 cm
Konec dražby: 06.04.2022 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč