32. Odkial sme a kam ideme

Autor: Jan Juránek
(1955 Brno - ?)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek a autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 86 cm, výška: 101 cm, rámování: 119 x 104 cm

Konec dražby: 08.03.2022 19:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč