34. Podzim
Autor: Edwin Cole
(1868 - 1935)
Signováno vpravo dole, rámováno ve zdobném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 41 cm, rámování: 64 x 84 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč