105. Růže

Autor: Jan Rambousek
(1895 Praha - 1976 Praha)

Autorský tisk, signováno vpravo dole tužkou. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt
Šířka: 43,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 66 x 71,5 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč