121. Soubor grafik

Autor: Jan Rambousek
(1895 Praha - 1976 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, 5 kusů - 1 velký dřevoryt + 4 malé tisky (35 x 29 cm)
Technika: dřevoryt, datace: 1935
Šířka: 57 cm, výška: 40 cm, rámování: 76 x 89 cm

Konec dražby: 22.05.2023 21:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč