Lyon: Most Tilsitt a katedrála Saint Jean

Autor: Jan Rambousek
(1895 Praha - 1976 Praha)

Signováno včetně názvu díla tužkou ve spodní části grafiky, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 13 cm, výška: 15 cm, rámování: 25 v 20 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč