149. Stahování
Autor: Jan Rambousek
(1895 Praha - 1976 Praha)
Autorský dřevorit, signováno vpravo dole tužkou, volný list
Technika: dřevoryt
Šířka: 38,5 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč