Plavení koní

Autor: Jan Rambousek
(1895 Praha - 1976 Praha)

barevný dřevorit, autorský tisk, signováno vpravo dole tužkou. Volný list.
Technika: dřevoryt
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč