346. Malíř v podkroví
Autor: Richard Teschner
(1879 Karlovy Vary - 1948 Vídeň, Rakousko)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno a zaskleno
Technika: lept, datace: 1909
Šířka: 17 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 34 cm
Konec dražby: 05.01.2022 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč