Rybářské lodě

Autor: Eduard Schmidt
(1806 Německo - 1862)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 63 x 77 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč