1. Zátiší s ovocem
Autor: Bedřiška Uždilová
(1954 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno: 83 x 93 cm, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 70 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč