35. Krajina Des Monts

Autor: Jullien Léon Bourdan
(1880 - 1946)

Přisouzeno autorovi, rámováno, na reversu popisek
Technika: olej na překližce
Šířka: 22,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 28 x 33 cm

Konec dražby: 07.03.2022 19:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč