12. Cesta na venkov

Autor: Hendrik Cornelis Kranenburg
(1917 - 1997 Bergen op Zoom, Nizozemí)

signováno uprostřed dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:07 SEČ

Zbývá: 12d 10h 46m 23s

Vyvolávací cena: 3 900 Kč