12. Cesta na venkov
Autor: Hendrik Cornelis Kranenburg
(1917 - 1997 Bergen op Zoom, Nizozemí)
signováno uprostřed dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč