16. Ve městě
Autor: Hendrik Cornelis Kranenburg
(1917 - 1997 Bergen op Zoom, Nizozemí)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 56 x 48 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč