16. Ve městě

Autor: Hendrik Cornelis Kranenburg
(1917 - 1997 Bergen op Zoom, Nizozemí)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 56 x 48 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:07 SEČ

Zbývá: 17d 9h 22m 21s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč