Hotel Danmes
Autor: Hendrik Cornelis Kranenburg
(1917 - 1997 Bergen op Zoom, Nizozemí)
signováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 57
Konec dražby: 05.02.2024 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč