66. Snopy v krajině
Autor: Heinz Lessentin
(1913 Pomořany - ?)
Signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč