203. Podzimní kytice
Autor: Stanislav Krátký
(1914 Vinary - 2001 Vinary)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 64 cm, rámování: 77 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 300 Kč