78. Hory
Autor: Stanislav Krátký
(1914 Vinary - 2001 Vinary)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 43 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 61 cm
Konec dražby: 14.02.2023 19:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč