4. Ženy
Autor: František Kubišta
(1874 Plotiště nad Labem - 1971 Praha)
zaskleno a nově rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 60 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.04.2022 19:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč