16. V zimě na Vysočině
Autor: Jaroslav Sodomka
(1919 Kameničky - 1975 Kameničky)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 40 cm, výška: 26 cm, rámování: 34 x 48 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč