94. Zimní vesnice
Autor: Jaroslav Sodomka
(1919 Kameničky - 1975 Kameničky)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63,5 x 84 cm
Konec dražby: 13.04.2023 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč