117. Obal na květináč
Autor: Johann Maresch
(1821 - 1914)
značeno zespodu
Výška: 11 cm, hloubka: 16 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč