22. Pár rošťáků
Autor: Johann Maresch
(1821 - 1914)
značeno vtlačenou značkou zespodu
Výška: 30 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč