22. Pár rošťáků

Autor: Johann Maresch
(1821 - 1914)

značeno vtlačenou značkou zespodu
Výška: 30 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.04.2023 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč