43. Dívka s čepcem
Autor: Věnceslav Černý
(1865 Benátky nad Jizerou - 1936 Mladá Boleslav)
Na reversu pozůstalostní přípis syna umělce z roku 1939. Paspartováno, zaskleno a rámováno v blondel rámu.
Technika: kombinovaná technika, materiál: kvaš/akvarel/karton
Šířka: 16 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 46 x 36 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč