43. Sedící žena
Autor: Alois Wachsmann
(1898 Praha - 1942 Jičín)
Signováno a datováno vpravo do nahoře, vlevo nahoře pozůstalostní razítko s č. 177, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1921
Šířka: 8,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 37 x 30 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč