136. Barevné reliéfy
Autor: Muriel Valat-B
(1961 Francie)
číslováno 1/1, signováno monogramem MVB, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: monotyp
Šířka: 6 cm, výška: 8 cm, rámování: 22 x 32 cm
Konec dražby: 07.03.2022 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč