140. Dáma v modrém
Autor: Muriel Valat-B
(1961 Francie)
číslováno 1/1, signováno monogramem MVB, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: monotyp
Šířka: 12 cm, výška: 21 cm, rámování: 32 x 26 cm
Konec dražby: 07.03.2022 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč