248. Abstrakce
Autor: Jan Koblasa
(1932 Tábor - 2017 Hamburk)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 4/20, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 18,5 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 22 x 31 cm
Konec dražby: 08.03.2022 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč