106. Na loukách
Autor: Josef Pšurný
(1918 Uherský Ostroh - ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, datace: 1971
Šířka: 66 cm, výška: 24 cm, rámování: 49 x 90,5 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč