117. Zimní cesta
Autor: Jan Hladký
(1931 Dubňany)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1968
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 55 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč