129. Smrk Samotář
Autor: Jan Hladký
(1931 Dubňany)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, datace: 2012
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 27,5 x 32,5 cm
Konec dražby: 12.04.2023 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč