11. Rybníček

Autor: Karel Balíček
(1904 Chrast - 1985 Daňkovice)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 29 cm, rámování: 44 x 56 cm

Konec dražby: 10.04.2018 18:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč