154. Pohled do krajiny
Autor: Karel Balíček
(1904 Chrast - 1985 Daňkovice)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 43 x 58 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč