Krajina

Autor: Karel Balíček
(1904 Chrast - 1985 Daňkovice)

signováno vpravo dole, rámováno v ozdobném zlaceném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 69 cm poškozen

Konec dražby: 06.12.2017 18:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč